Açılım Uzaktan Eğitim Merkezine Hoşgeldiniz...

HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlayarak; Kişisel ve toplumsal hedeflere sahip, aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmek.

images
10
Yıllık Tecrübe
5000
'den Fazla Sertifikalı Öğrenci
15
Uzman Eğitmen
100
Başarı
İnsan Kaynakları kursuna katılarak kapsamlı bir eğitim aldım.Kurs sonunda sertifikam sorunsuz şekilde elime ulaştı. Her şey İçin Teşekkürler Açılım Uzem :)
Derya Yıldız
İnsan Kaynakları Uzmanı
Emlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. Teşekkürler
Arda Metin
Emlakçı
Eğitici Eğitimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi kurslarına katılarak detaylı bir eğitim aldım.İlgilerinden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Ali Çetinkaya
Kişisel Gelişim Uzm.
Halkla İlişkiler ve yönetici asistanlığı kurslarına katıldım.Eğitim videoları sayesinde detaylı olarak eğitimi mi tamamladım ve sınavlarıma katılarak sertifikalarımı aldım.Emekleriniz için sağolun.
Dilek Fidan
Yönetici Asistanı
Nisan ayında hasta kabul kursu için kayıt yaptırdım.Şehir dışından katıldığım için ilk başta tereddüt ettim fakat sorunsuz bir şekilde eğitimimi aldım ve sınavıma katılarak belgemi aldım.Herkese tavsiye ediyorum =)))
Buket Altınışık
Sağlık Personeli
MYK 5 yetki belgesi ve emlak danışmanlığı sertifikası için kurumunuza kayıt oluşturdum. 27 Haziran pazar günü Alanya da mesleki yeterlilik seviye 5 sınavına katıldım ve herhangi bir sorun yaşamadım.İlgi alakanız için teşekkür ederim.
Şafak Kaya
Gayrimenkul Danışmanı
Aralık ayında eğitici eğitimi kursuna katılarak sertifikamı sorunsuz şekil de aldım.Eğitim videoları ve çalışan kişilerin her koşulda destek olmaları ve kayıt işleminden belgenin tarafıma ulaşana kadar gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür ederim.
Metehan Sabır
Eğitici Eğitmeni
Tıbbi sekreterlik eğitimlerine katıldım.İlk başta herhangi bir sorun yaşamaktan korkarak kayıt işlemimi yaptırdım fakat 1 ayın sonunda eğitimim tamamlandı ve belgemi sorunsuz şekilde aldım.Teşekkürler Açılım Uzem Ekibi :)
Hatice Arslantekin
Tıbbi Sekreterlik Kursu
Aktif olarak arıcılık yapmaktayım.Teşviklerden faydalanmak için sertifikaya ihtiyacım vardı.Kurumunuz sayesinde belgemi sorunsuz olarak aldım ve e devletime işlendi.Sağolun her şey için.
Birol Karadeniz
Arıcılık Eğitimi
Merhaba, Arkadaşımın tavsiyesi ile Hikmet hanıma ulaştım.Tüm aşamalarla ilgili net olarak bilgilendirdi,tüm sorularımı yanıtladı.belgelerim E Devletime yüklendi.Kendisine desteği için teşekkür ederim.
Ali Toksoy
Öğrenci
İyi günler Sertifika mı aldım bu kadar iyi niyetli ve işini iyi yapan bir kurum aracılığı ile belgeme kavuştuğum için teşekkür ederim. Ayrıca bu süreçte bana sürekli yardımcı olan Günseli hanıma ayrıca teşekkür ederim.
Mustafa Gül
Kursiyer
Emlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. Teşekkürler Emlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım. TeşekkürlerEmlakçılık sektöründe yapılan eğitimlere katılarak iş yerimi açmam için gerekli olan belgemi sorunsuz şekil de aldım.
İsmail Akdaş
Kursiyer